O Firmie

Onyx Invest

Zajmujemy się obsługą nadzorczą inwestycji z sektora prywatnego, publicznego i komercyjnego. Główną specjalizacją naszej firmy jest oferowanie usług polegających na sprawowaniu funkcji kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego przy budownictwie kubaturowym, drogowym, wodnym, konstrukcyjnym i innych. Dodatkowo chętnie podejmujemy zlecenia wykonania projektów niewielkich inwestycji drogowych i kubaturowych, kosztorysów i przedmiarów budowlanych, a także przeglądów budynków/budowli rocznych i pięcioletnich.

Długoletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwala nam na zapewnienie naszym klientom wysokiego standardu usług. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem inżynierów z różnych branży budowlanych posiadających uprawnienia budowlane.

Przy każdej inwestycji zarówno w sferze technologii wykonywania robót, doboru materiałów, jak i specyfiki Prawa Budowlanego staramy się dopasowywać nasze usługi do każdego klienta indywidualnie. Doradzamy Inwestorom już na etapie planowania inwestycji, poprzez projektowanie i realizacje przedsięwzięcia.

Działamy na terenie województwa lubelskiego i części wschodniej województwa podkarpackiego, jednakże przy większych inwestycjach realizujemy projekty w każdej części kraju.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zrealizowanymi przedsięwzięciami, które znajdziecie państwo na naszej stronie.
Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, na podstawie dokumentacji, uzgodnień z Zamawiającym, oraz aktualnych przepisów prawa.

KONTAKT

Adres:
ul. Lipowa 52
20-258 Turka

Tel.
533-220-509

e-mail: biuro@onyxinvest.pl

Formularz kontaktowy